KAROLINA BANASZEWSKA

Jestem kosmetologiem, który pragnie zabrać  Państwa w świat zabiegów i wspaniałych kosmoceutyków, dzięki którym poprawi się  Wasza skóra, ale i samopoczucie. Poprzez obserwację i doświadczenie  zauważyłam nierozerwalną zależność pomiędzy zadbanym wyglądem a stanem umysłu. Zwróć uwagę, jak czujesz się kiedy pozwolisz sobie na najprostszą hennę czy pedicure? Jestem zdania, że każdy zabieg oprócz leczniczego oraz wizualnego efektu ma w sobie coś oczyszczającego i  wyzwalającego pozytywną energię,
którą roztaczamy wokół siebie. Można to porównać do złuszczania, które jest kluczem do pięknej i młodej skóry, a które oprócz  stymulacji   naskórka  i skóry właściwej, stymuluje jednocześnie  tym samym Naszą psychikę i ducha.Tak widzę kosmetykę, która jest dla mnie punktem wyjścia do dalszych zmian i rozwoju.
Chciałabym ,abyście też to zauważyli i poczuli dlatego zapraszam Państwa  do zapoznania się z szeroką ofertą jaką dla Was  przygotowałam. U Nas  znajdziecie nie tylko najprostsze a zarazem niezbędne zabiegi takie jak henna, pedicure czy usuwanie zbędnego owłosienia, ale również kosmetykę leczniczą opartą na produktach medycznej jakości. Wszystkie zabiegi, które przygotowałam są ukierunkowane na opóźnienie procesów starzenia się skóry a także na różne problemy takie jak: trądzik, trądzik różowaty, przebarwienia,suchość czy odwodnienie.

certyfikaty